home Inne Dlaczego lepiej przedłużyć rzęsy niż dokleić kępki?

Dlaczego lepiej przedłużyć rzęsy niż dokleić kępki?

Każda kobieta marzy o rzęsach długich i podkręconych, takich, które będą dodawały jej oku szyku. Jednak rzęsy inaczej niż np. różowe paznokcie chcemy mieć „zrobione” zawsze. To nie jest coś sezonowego, to element naszego wizerunku tak ważny, że jeśli raz zdecydujemy się na przedłużenie rzęs, już zawsze będziemy chciały to robić.

Zagęszczanie rzęs w warunkach domowych

Przyklejenie kępek dostępnych w każdej drogerii to nic trudnego, no może potrzeba trochę wprawy. Jednak kępki nie do końca spełniają swoją rolę, w warunkach, kiedy nie tylko wieczorem, ale i rano chcemy mieć piękne kocie spojrzenie i olśniewać cudownymi rzęsami. Do aplikacji kępek potrzebujemy oczywiście rzęs w kępkach, specjalnego kleju i nieco cierpliwości. Warto jednak nadmienić, że aplikacja tego rodzaju rzęs jest o wiele łatwiejsza niż aplikacja rzęs całościowych na pasku. Dlatego też kępki do zabiegów domowych wybierane są znacznie częściej. Niestety w kępkach w większości przypadków nie można spać, bo może się okazać, że za długo na skórze trzymany klej, spowoduje uczulenie lub będzie nas po prostu szczypał. Zupełnie inaczej sytuacja ma się w przypadku rzęs przedłużanych metodą 1:1 i wykonanych przez osobę, która przeszła przedłużanie rzęs kurs. Wówczas efekt utrzyma się nie tylko następnego dnia, ale dużo dłużej.

Przedłużanie rzęs w wersji profesjonalnej

Każda kosmetyczka wykonująca zabieg przedłużania czy zagęszczania rzęs, obligatoryjnie musi posiadać certyfikat z przedłużanie rzęs kurs tylko wówczas mamy pewność, że zrobi to profesjonalnie i dobrze. A to oznacza, że po prawidłowo przeprowadzonym wywiadzie, użyje takich kosmetyków i kleju, że naszym oczom nic nie grozi. Zabieg przedłużania rzęs będzie poprawiał wygląda naszch oczu przez mniej więcej cztery tygodnie, ale efekt i wygoda w porównaniu do aplikacji rzęs sztucznych w domu jest nieporównywalna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *