Blog wyświetla się teraz w zwężonej wersji. Żeby korzystać z wszystkich funkcji, powiększ okno przeglądarki.

Autor

Na co dzień pracuję nad Ding.pl. Ciągle nie mam czasu na pisanie bloga. Na Twitterze też jestem.

Menu

Ja na Facebooku
Fanpage playr
Twitter
RSS
O autorze
Ding.pl
09:39

Nowa strona Apple.com

Apple nieco zaktualizowało swoją stronę www. Na pierwszy rzut oka zmiany są niewielkie, ale sporo drobnych szczegółów zostało poprawione. Swoją drogą – inne technologiczne korpo powinny się uczyć od nich, jak robić czytelne i logiczne serwisy. Oprócz zmienionego paska u góry przede wszystkim rzucają się w oczy nowe listy produktów. Do tej pory czym więcej było zabawek, tym dłuższa w poziomie była lista. Teraz jest ładnie podzielona na kategorie a zdjęcia są duże. Do tego zniknął problem obsługi pod iOS.

Swoją drogą: Apple właśnie zaktualizowało sklep i białego iPhone nadal nie ma. Są za to promocje walentynkowe, jeśli Was to obchodzi.

Sponsorem playr jest Gruper – serwis zakupów grupowych, który daje użytkownikom w największych miastach Polski możliwość zakupu fantastycznych ofert w niewiarygodnie niskich cenach! Jeśli lubisz spędzać czas w miłym towarzystwie znajomych w Twoim mieście, to Gruper jest dla Ciebie!

© 2009-2012 playr. Traktowanie bloga serio grozi kalectwem.