Ok, dziś jestem niemiły dla Google, ale nie mogę inaczej. Oprócz zaprezentowania sprawiającego wrażenie zrobionego na kolanie Nexus S pokazali dziś swój pomysł na wejście na rynek e-booków. Nudny pomysł.
W rozwinięciu wpisu znajdziecie wideo przedstawiające idee, jakimi kieruje się firma. Mamy więc przede wszystkim otwartość i wolność wyboru (gdzieś to już słyszałem). Google chce dostarczać e-booki niezależnie od platformy i niezależnie od sklepu, z którego korzystamy. Do tego oferuje przez “chmurę” synchronizacje tego co czytamy na różnych urządzeniach.
Czyli nic, czego do tej pory nie przedstawił Amazon, B&N albo Apple.
W tym tygodniu sponsorem playr jest sklep Kraina Herbaty, oferujący specjały z całego świata. Oprócz doskonałych herbat, możecie u nich nabyć akcesoria, a przed Gwiazdką na pewno warto zajrzeć do kategorii Prezenty. Miłych zakupów!
Blog wyświetla się teraz w zwężonej wersji. Żeby korzystać z wszystkich funkcji, powiększ okno przeglądarki.


