Blog wyświetla się teraz w zwężonej wersji. Żeby korzystać z wszystkich funkcji, powiększ okno przeglądarki.

Autor

Na co dzień pracuję nad Ding.pl. Ciągle nie mam czasu na pisanie bloga. Na Twitterze też jestem.

Menu

Ja na Facebooku
Fanpage playr
O autorze
Ding.pl
09:38

Konkurs: wejściówki na prapremierę The Social Network

The Social Network to ten zabawny film o zakładaniu Facebooka. Podobno przez bite 2 godziny paru facetów w grubych okularach siedzi przed komputerami. Tu możecie zobaczyć jedno z ujęć (Zuckerberg pierwszy z lewej). W każdym razie Brand New Media robi taką akcję:

Warszawskie kino Helios – Femina w dniu 30 września organizuje dla Blogerów specjalny pokaz filmu “Social Network” w reżyserii Davida Finchera. Jest to jak zapewne wiesz pierwszy film o twórcach Facebooka. Mam jeszcze dwie podwójne wejściówki na ów seans do rozdania dla Twoich czytelników (forma rozdawnictwa oczywiście dowolna).

Nie wiem jeszcze, czy wpadnę na ten pokaz. Film filmem – nie będę przecież jechał pół Polski do kina – ale bardziej interesuje mnie popijawa, która będzie wieczorem. Jeszcze się zastanowię – tak czy siak, dwie podwójne wejściówki mam dla Was.

Zabawa jest prosta: napiszcie w komentarzach swój pomysł na drugą część filmu The Social Network. Standardowo, im głupsza odpowiedź tym lepiej. Do wtorku (28 września) wybiorę dwie najlepsze i te osoby dostaną bilety od organizatora konkursu, czyli Brand New Media. Walcie.


© 2009-2012 playr. Traktowanie bloga serio grozi kalectwem.